Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

БО «ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ПРО ГРАНТУВАННЯ ЗА ТЕХНІЧНИМ ЗАВДАННЯМ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ІНСТИТУТ АНАЛІТИКИ ТА АДВОКАЦІЇ» НА ВИКОНАННЯ СКЛАДОВОЇ ЧАСТИНИ ПРОЕКТУ «SUSTAINABLE COMMUNITY-BASED SOLUTIONS IN HIV CARE» ЗА ПІДТРИМКИ ФРАНЦУЗЬКОЇ МІЖНАРОДНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ІНІЦІАТИВИ 5% (EXPERTISE FRANCE 5% INITIATIVE

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує конкурс про грантування за технічним завданням для громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» на виконання складової частини проекту «Sustainable community-based solutions in HIV care» за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative).

Для участі в конкурсі необхідно надати наступні документи, зазначені в тексті оголошення:

Мета проекту «Sustainable community-based solutions in HIV care», за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative) – розвиток та апробування інноваційного підходу до забезпечення послуг людей, які живуть з ВІЛ, шляхом активного залучення неурядових організацій до надання послуг.

Завдання проекту для організації-виконавця:

Розширення доступу до лікування українців шляхом проведення систематичного громадського контролю за процесом публічних закупівель ліків та товарів медичного призначення в сфері ВІЛ/СНІД, туберкульозу та гепатиту С на місцевому рівні.

Проект буде фінансуватися з 01.11.2017 по 01.11.2018.

Кінцевий термін прийому проектних заявок – 13 жовтня 2017.

Реєстрація проектних заявок завершується о 12:00.

Подача заявок здійснюється в on-line режимі. Для того, щоб подати заявку в режимі он-лайн, Вам необхідно надіслати листа на адресу applicants@gmail.com для отримання прав доступу на сайт подачі заявок, у відповідь на який Ви отримаєте Ваш персональний логін, пароль та посилання на сайт.

1_Annex_Project Application Form_5% Initiative_IAA

2_Annex_Dodatok_Robochyy-plan-budget_5% Initiative_IAA

3_Annex_Indicators_5% Initiative_IAA 3_

Annex_Indicators_5% Initiative_IAA

5% Initiative_Technical-Assignment_IAA_fin