Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Зустрічайте нових переможців мотиваційної програми HealthLink за січень та лютий

Раді представити щомісячній результат мотиваційної програми для медичних працівників.

Програма, розроблена БО «100% ЖИТТЯ» і МБФ «Альянс громадського здоров’я» і стартувала з жовтня 2018 року. Вже 51 медичний працівник з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Донецької, Кіровоградської та Чернігівської областей отримали мотиваційні пакети.

 

 

Пакет №4 отримали двоє лікарів з наступних регіонів

 

Пакет №3 отримали четверо лікарів з наступних регіонів

 

Пакет №2 отримали восьмеро лікарів з наступних регіонів

 

Пакет №1 отримали дев’ятеро лікарів з наступних регіонів

 

 

 

 

Вітаємо наших супергероїв проекту HealthLink!

Результати верифікувалися шляхом перевірки взяття ВІЛ-позитивних пацієнтів під медичний нагляд.

Нагадаємо, що у жовтні БО “100% Життя” (раніше Мережа ЛЖВ) разом із МБФ «Альянсом громадського здоров’я» запустили мотиваційну програму для медичних працівників, які задіяні у проекті HealthLink. Показники роботи медичних працівників накопичуються за період роботи медичного працівника та при умові досягнення подальших рівнів індикаторів учасник програми продовжує отримувати додаткову винагороду. Програма має 5 рівнів індикаторів для кожної групи регіонів.

За період з жовтня 2018 по лютий 2018 року обрано 51 переможець з різних регіонів України, які залучили до тестування і лікування найбільше пацієнтів.

Головною метою програми є мотивувати медичних працівників  проводити тестування на ВІЛ серед пацієнтів, які цього потребують. При досягненні встановлених показників медичний працівник (або парамедик) отримує певну винагороду (пакет), що мають різну вартість та наповнення та відповідає досягнутим показникам.

Термін реалізації програми мотивації: 1 жовтня 2018 року – 30 вересня 2019 року

Географія програми мотивації: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ

У програмі можуть прийняти участь всі медичні працівники ЛПУ (в т.ч. парамедики), що працюють в проекті з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (БО «100% Життя»).

HealthLink – це п’ятирічний проект, який реалізовується протягом 2017-2022 років в тих регіонах України, які мають високі показники поширення ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Проект HealthLink дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. HealthLink впроваджується БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа ЛЖВ) та Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).