Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Більше 100 соціальних працівників проекту HealthLink дізнались про інноваційні підходи в тестуванні

У Києві пройшла  серія тренінгів «Індексне тестування: залучення партнерів до послуг з тестування на ВІЛ (ПТВ)» для соціальних працівників регіональних організацій-партнерів.

Протягом березня 111 соціальних працівників з 12 регіонів України отримали нові інноваційні інструменти роботи з залучення партнерів до тестування шляхом повідомлення, переговорів, спільного консультування, подолання перепон при залученні партнерів до ПТВ та ін. Учасники мали змогу познайомитись один із одним, обмінятись досвідом та побудувати систему підтримки між собою.

 

 

Комплексний пакет послуг за моделлю індексного тестування достатньо новий для консультантів, які залучені в надання послуг з тестування для ВІЛ. Але міжнародний досвід показав, що ця модель є дієвою для зупинки епідемії. Індексне тестування дає можливість знайти значну кількість ЛЖВ, які  раніше не знали про свій ВІЛ-статус, тим самим перервавши ланцюжок передачі ВІЛ. Розроблений тренінг наповнений інтерактивними методами і занурює учасників у процес консультування, дає можливість виявити складні моменти та на собі спробувати нову модель”, — розказує Віталій Захарчук, координатор тренінгів в проекті HealthLink.

Під час тренінгу відбулась перша хвиля нагородження кращих серед соціальних працівників згідно підсумків мотиваційної програми HealthLink.

 

 

“Ви ті руки, якими робиться цей проект. Завдяки вам ми досягаємо тих результатів, які б без вас не були можливими” , – говорить про соціальних працівників Ольга Петраш, заступник керівника проекту HealthLink.

Нагороду “Супергерой проекту USAID HealthLink” отримав Олег Ковалевич, соціальний працівник ГО “Асоціація ЛГБТ “Ліга” з Одеси, який довів до диспансерного обліку найбільшу кількість пацієнтів.

 

Супергерої HealthLink

Незважаючи на вихідні та сонячну погоду за вікном соціальні працівники четвертого та п‘ятого тренінгу «Індексне тестування: залучення партнерів до ПТВ» зібралися в Києві, аби навчитися новим підходам до тестування.Під час тренінгу учасники обговорили портрет ідеального консультанта, підходи до індексного тестування, перепони при залученні партнерів до тестування, а також обмінялися власним досвідом та познайомилися із колегами з інших регіонів. Іншою цікавинкою тренінгу стала зустріч із технічним директором проекту HealthLink Olga Petrash , яка не тільки відповідала на питання і розповідала про плани, а й підвела перші підсумки мотиваційної програми для соціальних працівників, познайомивши всіх присутніх з одним із супергероїв проекту Проект USAID HealthLink – Олег Ковалевич, консультантом ВП ГО "Асоціація ЛГБТ "ЛіГА" у місті Одеса.Дякуємо, наші #HLheroes

Gepostet von Проект USAID HealthLink am Mittwoch, 3. April 2019

На відео заступник керівника проекту HealthLink Ольга Петраш нагородила першого “Супергероя HealthLink” Олега Ковалевича

 

Серія тренінгів з індексного тестування відбулась для представників 21 організації, задіяних в проекті HealthLink.

HealthLink – це п’ятирічний проект, який реалізується протягом 2017-2022 років в тих регіонах України, які мають високі показники поширення ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Проект HealthLink дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. HealthLink впроваджується БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа ЛЖВ) та Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).