Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

БО “100%Життя” сприяє розробці якісної ВІЛ-статистики

21 лютого 2019 року в рамках проекту ASSECC  відбувся семінар «Основні принципи проведення оцінки якості даних на регіональному рівні»

 

Учасниками семінару працівники регіональних центрів СНІДу, які визначені відповідальними за оцінку якості даних в МІС ВІЛ (регіони PEPFAR), фахівці CDC Ukraine, фахівці БО «100% життя», фахівці ЦГЗ.

Учасники ознайомилися з основними принципами проведення оцінки якості даних Єдиної електронної системи епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції (МІС ВІЛ), провели практичне заняття «Формування рандомної вибірки для верифікації даних на сайті АРТ», вивчили ключові моменти роботи з інструментом на сайті АРТ з заповнення даними, звітність та збереження даних оцінки якості та ін. Також їх ознайомили з планами щодо розробки нових модулів/компонентів МІС ВІЛ.

«Учасники тренінгу були дуже зацікавлені у вивченні усіх тих можливостей, які дає система МІС ВІЛ, – підкреслює Оксана Киричок, керівник аналітичного відділу. – Це насправді допомагає ім в роботі, дозволяє використовувати якісні дані для обліку та верифікувати статистику сайтів АРТ».

Нагадуємо, проект ACCESS фінансується Центрами контролю і профілактики захворювань США (CDC), реалізується БО «100% життя» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та активної участі місцевих медичних установ, неурядових та громадських організацій. Головним пріоритетом проекту є запровадження медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» – ВІЛ МІС, що міститиме дані ЛЖВ, з метою подальшого аналізу та ефективної роботи медичного персоналу на всій території України.