Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

БО «100%Життя» ділиться досвідом по доступу до лікування

БО «100% Життя» представила свій унікальний досвід в сфері розширення доступу до лікування на бізнес-семінарі «Індія – глобальна сила у фармацевтиці та надійний партнер для України», що був організований Посольством Індії в Україні, Асоціацією індійських фармацевтичних виробників (IPMA), Радою сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL) за участю Його Високоповажності Посла Індії пана Партха Сатпатхі.

Юрисконсульт з питань інтелектуальної власності БО «100% Життя» Микита Трофименко виступив із презентацією, в якій розповів про досвід  БО «100% Життя» в сфері адвокації зниження цін на лікарські засоби, а також патентної реформи в Україні. Микита зазначив, що вихід генеричних препаратів належної якості на фармацевтичний ринок України є невід’ємним елементом впровадження рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) лікувати всіх пацієнтів, які потребують необхідного лікування. «Наша мета – 100% доступ до препаратів для пацієнтів, яким держава гарантує лікування, — підкреслив директор з політики та адвокації БО «100% Життя» Сергій Дмитрієв. — Так як держава не завжди здатна закупити брендові ліки, вихід — це використання якісних генеричних препаратів».

Виступ Микити Трофименка, в якому був представлений досвід БО «100% Життя» викликав великий інтерес учасників зустрічі, які відмітили значний вклад організації в розширення доступу до лікування в Україні.