Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Люди, які перемогли туберкульоз, об’єдналися для боротьби з епідемією в Україні

На жаль, в Україні склалася непроста ситуація внаслідок поширення епідемії туберкульозу. Це справжній виклик, що потребує негайної відповіді та мобілізації зусиль як держави, так й неурядових організацій.

Саме для того, щоб об’єднати зусилля та налагодити плідну співпрацю держави з громадським сектором, Благодійна Організація “TB People Ukraine” влаштовує Першу національну конференцію «Мобілізація зусиль спільноти у боротьбі з туберкульозом в Україні».

Ольга Клименко, голова правління БО «TBpeopleUkraine» пояснює, чому саме зараз ця конференція на часі: «Ми, як пацієнти, очікуємо, що жодні рішення щодо туберкульозних програм та їх впровадження в Україні не будуть прийматися без нашої участі. Ніхто — ані лікарі, ані чиновники від охорони здоров’я – не розуміють до кінця, з чим приходиться стикатися хворим на туберкульоз. И зараз ми бачимо, як держава прислуховується до наших порад та активно рухається нам назустріч. Мобілізація ТБ спільноти в Україні — один з важливих кроків на шляху до Плану переходу — коли фінансування боротьби з соціально небезпечними захворюваннями перейде повністю від міжнародних донорів до держави».

Учасники та спікери національної конференції:

Довідково:

Дані з Аналітично-статистичного довіднику «Туберкульоз в Україні» за 2017 р. ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України»

Контакти для преси:

Інесса Протащик 067 695 06 91

inessa.protaschick@lightofhope.com.ua