Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Стипендіальна програма “Менеджмент у громадському секторі”

БО «100 відсотків життя»  оголошує конкурс стипендій для участі у  програмі з управління НУО. Програма передбачає 10-денне навчання для тих, хто працює в неприбутковому секторі та прагне поєднати здобуття якісної професійної освіти з роботою. Провайдер навчальної програми: Інституту Лідерства та Управління, Українського Католицького Університету 

 

До участі у конкурсі запрошуються працівники громадських, пацієнтських, благодійних організацій з мінімум 2-річним досвідом з  Одеської, Херсонської, Полтавської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Чернігівської, Черкаської, Київської, Донецької областей та м. Києві. 

 

Навчальна програма включає наступні теми: 

Навчання пройде: 

Більше деталей про програму та викладаічів курсу дивіться у додатку. 

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Інституту лідерства та управління  УКУ.

 

БО «100 відсотків життя» повністю покриває вартість навчання, а також  відшкодовує учасникам витрати на проїзд, забезпечує проживання та харчування в рамках навчання. 

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити онлайн анкету до 14.08.2018.

Результати конкурсу будуть оголошені 16.08.2018.

 

За додатковою інформацією звертайтесь: y.kovalchuk@network.org.ua

ДЕТАЛІ тут Open call The Network Management Scholaship program_31.07.2018_

Програма відбудеться в рамках проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції  в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників.