Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Перемога жіночого лідерства: оголошено новий склад Координаційної Ради БО “100% життя”

Вперше в новій історії БО “100% життя” (Мережа ЛЖВ) жіноче представництво в Координаційній Раді досягло 50%. Це безпрецедентний показник як для самої організації, так і для України в цілому.

“Ми прагнемо розвивати такі умови, які могли б максимально сприяти розвитку можливостей і потенціалу кожного члена Організації. Ми особливо пишаємося тим, що в цьому році ці зусилля сприяли досягненню гендерної рівності та жіночого лідерства, – говорить виконавчий директор БО “100% життя” Анастасія Дєєва. – Ця тенденція відповідає не тільки цілям організації, але і кращим європейським та світовим практикам “.

За результатами виборів, що відбулися 2-3 серпня 2018 року в рамках Загальних зборів членів Організації, членами Координаційної Ради обрано:

Дмитро Шерембей – 368 голосів

Сергій Дмитрієв – 345 голоси

Віталій Ткачук – 309 голосів

Юрій Лазаревич – 308 голосів

Алла Ходак – 271 – голос

Валерія Рачинська – 262 голоси

Наталія Нагорна – 241 голос

Низкою досліджень доведено, що присутність жінок в управлінських структурах не тільки сприяє більш зваженому і ефективному прийняттю рішень, а й робить операційну діяльність організацій більш транспарентною. “Крім того, це сприяє більш широкій репрезентації інтересів всіх ключових груп, на які спрямована робота організації. Вітаємо наших колег і пишаємося нашою спільною перемогою!”, – додає Анастасія Дєєва.

Участь у виборах взяли 11 кандидатів, членів БО “100% життя”, які були затверджені Протоколом № 16/2018 від 12 липня 2018 року засідання Координаційної Ради Благодійної організації “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ / СНІД”. Вибори до Координаційної ради відбуваються раз на два роки.