Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Фонд Елтона Джона високо оцінив діяльність Мережі

На прес-конференції, присвяченій регіону CЕЦА на Міжнародній конференції #AIDS2018 сер Елтон Джон, засновник фонду Елтона Джона і Енн Аслетт, виконавчий директор Фонду високо оцінили діяльність Мережі!

Елтон Джон, засновник Фонду Елтона Джона: “Ми будемо боротися до кінця. Хтось каже, що ми зможемо зупинити ВІЛ десь у 2030. Нісенітниця! ВІЛ повинен бути зупинений у 2022 році! У нас є все для цього. Якщо фармкомпанії перейдуть на нашу сторону, якщо держави підтримають нас і почнуть діяти як гуманітарні організації – ми зможемо зупинити ВІЛ на всій планеті. Це просто, дуже просто зробити!”

Енн Аслетт, виконавчий директор Фонду Елтона Джона: “Більше 15 років тому ми почати підтримувати Всеукраїнську Мережу ЛЖВ. Тоді в цій організації було близько 800 людей – колишніх споживачів наркотиків, які пристрасно хотіли жити. На той момент у них не було доступу до  сервісів, не було підтримки. Все, що у них було – жахлива стигма. Минуло всього 7 років, ця організація виросла та стала найбільшим реципієнтом Глобального фонду і основним партнером Міністерства охорони здоров’я в реалізації програм підтримки та догляду. Після цього Мережа провела успішні переговори з урядом щодо зниження цін на ліки для пацієнтів на всій території України. І буквально місяць тому ми приїхали до Києва і відвідали новий медичний центр, який відкрила Мережа ЛЖВ. Ми також протестували мобільний додаток, який Мережа розробила за підтримки Міністерства охорони здоров’я для того, щоб залучити людей до тестування та лікування!

Їх підтримав Кріс Баєр, професор Школи громадського здоров’я Університету Джона Хопкінса: “Якщо ви бачили останню доповідь UNAIDS,  то можна помітити  разючий контраст між падінням рівня нових випадків інфікування в Україні та зростанням цього рівня в Росії . Тому Енн дійсно права, інвестиції в Україну принесли надзвичайні результати”