Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Позиция Всеукраинской Сети ЛЖВ в отношении конференции AIDS-2018

23 липня в Амстердамі стартує Міжнародна конференція AIDS-2018. Всеукраїнська мережа ЛЖВ – найбільша пацієнтська організація в регіоні CЄЦА. Щорічно ми обслуговуємо і надаємо допомогу понад 190 тисячам пацієнтів, більше 90 тисяч з яких – ЛЖВ.

У Global Village ми планували представити унікальний досвід України – План переходу. Це ініційований нами перший в історії поетапний перехід фінансування діяльності з догляду та підтримки у сфері ВІЛ і туберкульозу від донорських коштів до державного бюджету. Ця програма, яка далася спільноті і державі “потом і кров’ю”, є пріоритетом для глобальних донорів і програми PEPFAR. Однак організатори AIDS-2018 відмовилися виділити місце в Global Village для найбільшої пацієнтської організації і нашого Плану переходу!

Більш того, оргкомітет не підтримав наші презентації по унікальних для регіону кейсах, зокрема:

Чи зупинить це нас? Ні! Ми поїдемо в Амстердам, щоб представити інформацію про теми, незручні для Оргкомітету. Якщо чиновникам і Бігфармі не цікаві наші теми, це не означає, що вони не цікаві тим, хто щодня бореться з хворобою. Уже кілька партнерських організацій запросили нас на свої майданчики і ми скористаємося їхніми пропозиціями.

Ми знаємо, що ми не єдині, кому не дали представити свій досвід в Амстердамі. Пацієнтські організації завжди відігравали важливу роль в подоланні епідемії ВІЛ. І ми хочемо, щоб голоси пацієнтів були почуті!

Наша зброя — гласність і єдність. Ми закликаємо всіх наших колег і партнерські організації розповісти світу про теми, які не були прийняті оргкомітетом конференції AIDS-2018. Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах і публікуйте теми, що не пройшли цензуру, під хештегом # StopTheSilenceAIDS2018.