Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

У Києві представники регіональних НУО обговорили бюджетний процес у сфері охорони здоров’я – USAID HealthLink

14-15 липня у Києві пройшов тренінг «Бюджетний процес у сфері охорони здоров’я», що був організований БО “100 відсотків життя” (Мережа). Захід проведено для представників регіональних НУО.

Тренер: Мазярчук Віктор Миколайович

Завдяки тренінгу учасники дізнались про основні етапи бюджетного процесу, з яких частин складається бюджет та які його функціїї, особливості формування та затвердження бюджетних резолюцій. Окрему увагу було присвячено процедурі розробки, погодження та прийняття Закону України “Про Державний бюджет України”, а також внесенню до нього змін та звітності про його виконання.  

Учасники тренінгу також отримали можливість детально зупинитись на особливостях бюджетного процесу в сфері охорони здоров’я на місцевому рівні, зокрема:

Представники регіональних НУО на прикладі бюджетів минулих років розглянули, як відбувається формування бюджету щодо напрямків, з якими на практиці пов’язана їх діяльність. Розуміння цих процесів дозволить їм оцінити, як відбувається розподіл фінансування за ключовими напрямками та аналізувати ефективність використання виділених коштів. 

 

Тренінг «Бюджетний процес у сфері охорони здоров’я для представників  НУО» було проведено в рамках реалізації проекту HealthLink: Посилення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)