Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Мережа проводить цикл навчальних тренінгів по проекту ГФ

У червні 2018 року розпочався цикл навчальних тренінгів для соціальних працівників НГО, які працюють в рамках проекту Глобального фонду «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я».
 

11-13 червня за підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України у Київ паралельно пройшли 2 тренінги для соціальних працівників з усіх областей України.

 
Перший тренінг був присвячений тестуванню швидкими тестами на ВІЛ та консультуванню в рамках інтервенції «Здоров’я партнера». 
Окрім презентацій та отримання теоретичної інформації, учасники мали змогу відпрацювати практичні навички тестування у групах.
 
Тренерами були: Тетяна Скляр ( відділ управління проектом Глобального Фонду), Тетяна Степченкова (Київський міський центр СНІДу, КМКЛ № 5), Вікторія Мочалова (КУ “Центр СНІД” Запорізької ОР). 

Другий тренінг  — «Практикум із впровадження поведінкової інтервенції «Школа пацієнта» був направлений на підвищення рівня знань соціальних працівників з питань видів та технік консультування, особливостей консультування клієнтів різних уразливих груп, етичним та професійним вимогам до консультантів. 

Тренери практикуму: Катерина Панделі, Валерія Лі — відділ управління проектом Глобального Фонду.

По результатам участі у тренінгах соціальні працівники отримали сертифікати та додаткову літературу.

На наступному тижні (19-21 червня) Мережа проводить тренінг «Практикум із впровадження поведінкової інтервенції «Кроки до здоров’я». 
 
Наразі групи набрані, якщо Ви бажаєте у майбутньому прийняти участь у подібних навчаннях — пишіть на v.lee@network.org.ua e.pandeli@network.org.ua