Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Мережа провела навчання для медичних працівників Служби Крові

Ми продовжуємо запроваджувати нові підходи до виявлення пацієнтів з хронічними захворюваннями та залучати їх до програм лікування. Загально прийнятими «точками входження» пацієнтів з ВІЛ до системи надання послуг з тестування і лікування ВІЛ-інфекції вважаються СНІД-Центри, визначені пункти тестування, протитуберкульозні та наркодиспансери тощо.

 

Мережа розширює можливості допомоги пацієнтам та ініціює співпрацю зі Службою Крові по залученню до лікування пацієнтів з ВІЛ, гепатитом, статус  яких виявлено через Центри крові. Ми вже маємо успішний досвід такої співпраці у Львіський області. Цього року ми розпочали працювати із Службою Крові у Києві. За ініціативи Мережі було розроблено Алгоритм взаємодії  Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Київського міського центру крові та Мережі по залученню донорів крові та її компонентів з підтвердженими результатами тестування на ВІЛ в каскад профілактики, догляду та лікування ВІЛ/СНІД в м. Києві.

 

У березні Мережа провела модульне навчання для медичних працівників Київської Служби Крові (Київського міського центру крові та відділень трансфузіології). Під час тренінгів  30 медпрацівників ознайомилися з розробленим алгоритмом, обговорили застосування підходів недискримінаційного ставлення до ВІЛ-позитивних пацієнтів та представників груп найвищого ризику під час надання медичних послуг тощо. 

Проект “Посилення заходів щодо залучення донорів крові та її компонентів з підтвердженим результатом тестування на ВІЛ в каскад профілактики, догляду та лікування ВІЛ/СНІД в місті Києві” за фінансової підтримки Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я (АМАОЗ).