Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Новий виконавчий директор Мережі ЛЖВ

Анастасія Дєєва стала переможцем конкурсу на посаду виконавчого директора Мережі ЛЖВ.

Рішення конкурсної комісії 6 березня затвердила Координаційна рада Мережі ЛЖВ – керуючий орган організації.

Конкурс на позицію директора найбільшої пацієнтської організації зібрав 52 заявки. Для співбесіди було запрошено 5 кандидатів. Відбір проводила конкурсна комісія, до якої увійшли представники Наглядової ради, Координаційної ради та ради директорів Всеукраїнської мережі ЛЖВ, а також запрошені представники офісу UNAIDS в Україні та Національної ради з питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

«Фантастичні кандидати, кожен з яких вже сьогодні може посилити Мережу! Те що нам потрібно вибрати всього 1 людину дуже ускладнювало завдання комісії. В результаті дуже щільної конкуренції найвищий бал набрала Анастасія Дєєва. Ми раді вітати в нашій команді амбітного, талановитого і цілеспрямованого лідера”, – підкреслив Дмитро Шерембей, голова Мережі ЛЖВ.

Так само він відзначив найближчі цілі організації:

“Не знаю, вітати Анастасію або побажати набратися терпіння і мужності для таких масштабних завдань. Але я дуже радий, що вона стала частиною нашої великої команди!», – підкреслив Шерембей.

Довідка

Анастасія Дєєва має п’ятирічний досвід роботи в управлінні, проектному менеджменті і GR. З червня 2016 року Анастасія займала посаду проектного радника з питань реформування правоохоронних органів в Україні, а з листопада 2016 по грудень 2017 була заступником Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції.

Анастасія Дєєва координувала процес виконання зобов’язань МВС в сфері європейської інтеграції, займалася залученням інвестицій для реформування системи правоохоронних органів. Разом з проектним офісом нею була розроблено і імплементовано комплексну гендерну стратегію в МВС, розпочато реформу децентралізації пожежної охорони.

З початку реформи правоохоронних органів, за три роки, рівень довіри населення до правоохоронних органів виріс з 5% до 53%.

Анастасія Дєєва має ступінь магістра політології, Київський університет імені Тараса Шевченка, дипломи Києво-Могилянської бізнес школи і Clingendael Institute (Гаага, Нідерланди) в сфері менеджменту.