Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

5 грудня відбудеться круглий стіл на тему: “Віддайте моє право на життя без насильства”

Дата проведення: 05.12.2017 року

Час проведення: з 15.00 до 16.30 год

Місце проведення: приміщення Національної спілки журналістів України (м. Київ, вул.. Хрещатик, 27А)

Тема: “Віддайте моє право на життя без насильства”- 2017

БО «Позитивні жінки» запрошує Вас взяти участь у круглому столі “Віддайте моє право на життя без насильства”- 2017.

Вже три роки наша організація долучається до міжнародної кампанії проти гендерного насильства. Цей напрямок нашої діяльності відповідає стратегічному завданню організації щодо посилення протидії насильству над жінками, в тому числі яких торкнулася епідемія ВІЛ.  Глобальні і регіональні оцінки насильства по відношенню до жінок і пов’язаних з ними наслідків для здоров’я показують, що це є значною проблемою для громадської охорони здоров’я. Насильство щодо жінок є порушенням прав людини. За даними ВООЗ, майже третина всіх жінок піддавалися фізичному і / або сексуальному насильству з боку своїх партнерів і майже 40 відсотків усіх вбивств жінок у всьому світі здійснені їх партнерами.

Конвенція Ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством по відношенню до жінок та домашнім насильством (Стамбульська конвенція) прийнята 11 травня 2011 року країнами-членами Ради Європи,і стала першим юридично зобов’язуючим документом в Європі, яким регулюється комплексний підхід до боротьби з насиллям стосовно жінок. 7 листопада 2011 року Україна підписала Стамбульську конвенцію. Не зважаючи на  зусилля з боку суспільства та громадського сектору, станом на 2017 рік закон про ратифікацію Стамбульської конвенції не прийнятий.

Під час круглого столу буде представлена інсталяція соціально-мистецького спрямування «Віддзеркалення», яка має на меті візуалізацію спонукання до дії від жінок, які постраждали від насильства. У створені інсталяції приймали участь саме жінки – жертви насильства.

Мета заходу: Залучити зацікавлених осіб для обговорення та підписання резолюції відносно ратифікації Стамбульської конвенції у 2018 році в Україні і обговорення подальшого спільного плану дій.

До участі в заході запрошені:

 

 

Контакти для реєстрації:

Варига Віра,

variga_vera@ukr.net

моб.тел.: +38 (067) 239-69-36