Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Онлайн-курс Мережі та Prometheus показав високу ефективність

Онлайн-курс «Соціальний супровід та робота з людьми, які мають хронічні захворювання» став одним з найбільш успішних курсів, розміщених на освітній платформі Prometheus, за показником співвідношення людей, що зареєструвались та тих, що отримали сертифікат. Курс було розроблено, створено та впроваджено Мережею та Prometheus за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США – CDC у рамках Надзвичайної ініціативи президента США PEPFAR.

За час реєстрації та активної фази на нього підписалося 968 слухачів, середній вік яких складає 34 роки.

Більша частина слухачів – соціальні працівники. Тільки за перший тиждень і після закінчення активної фази, цифрові сертифікати про успішне закінчення курсу отримали 213 слухача.

“Показник успішності на курсі – 22% – свідчить не тільки про його якість та необхідність, а й про докорінний злам стереотипу, що соціальні працівники є консервативно налаштованими до сучасних методів навчання. Ми дуже задоволені співпрацею з Мережею ЛЖВ і ще раз переконалися, що з технологіями Prometheus та професійними викладачами майбутнє – за дистанційною освітою”, – підкреслила Вікторія Примаченко – голова правління Prometheus.

Слухачі отримали навички соціальної роботи та консультування. Завдяки професійним лекторам  вони  торкнулися складних для обговорення тем. Зокрема прийняття тяжкої хвороби – як допомогти людині, що опинилась сам на сам зі страшним діагнозом.  Курс також розкрив майже табуйовану тему у суспільстві – тему смерті, де викладачі розказали  про  основні принципи роботи з пацієнтом на термінальній стадії.

“Як голова найбільшої пацієнтської організації я впевнений, що від рівня підготовки соціальних працівників залежить успіх подолання епідемії ВІЛ, туберкульозу та гепатитів в Україні. Я запрошую всіх бажаючих скористатися можливістю дистанційної освіти”, — заявив Дмитро Шерембей, голова Мережі ЛЖВ.

Незважаючи на те, що активна фаза курсу завершена, він залишається в загальному доступі на Prometheus і усі бажаючі можуть пройти його самостійно.

Про курс

Курс триває 6 тижнів, де кожен тиждень присвячено вивченню окремої теми та розділений на підтеми. Після кожного лекційного тижня на слухачів очікує тест з 10 запитань. Після курсу слухачі складають фінальний тест з 12 обов’язкових запитань. Кожен з тестів тижня оцінюється у 10 балів, фінальний тест – у 40 балів. Отримати сертифікат можна набравши 61 бал зі 100.

Всі матеріали курсу та можливість отримати сертифікат наразі доступні протягом трьох років.

Програма курсу та викладачі: