Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Увага! Віталій Ткачук став кандидатом до Громадської ради МОЗ

27 квітня відбудуться вибори до Громадської ради Міністерства охорони здоров’я України (ГР МОЗ), які в цьому році вперше пройдуть відкрито за допомогою голосування онлайн.

Делегатом від Всеукраїнської мережі ЛЖВ у члени ГР МОЗ, став Віталій Ткачук, директор з регіонального розвитку Мережі.

Віталій Ткачук має багаторічний професійний досвід у неурядовому секторі і є активним захисником прав пацієнтів. 

Ознайомитися з правилами інтернет-голосування і кандидатами можна на сторінці сайту громадської ради МОЗ.
Принципове нововведення цього року – кандидатів до Громадської ради обирає сама громадськість, а не члени ГР, як це було раніше. Тож це реальний шанс для громадськості мати вагу у прийнятті найважливіших рішень у сфері охорони здоров’я в країні. Сьогодні кожен голос може вплинути на те, яким шляхом будуть впроваджуватись зміни в сфері медицини.

Громадська рада МОЗ є колегіальним органом, до складу якої входять представники численних організацій та фондів, що безпосередньо пов’язані з системою охорони здоров’я України.
Зараз до складу ГР МОЗ входять майже 200 членів, але це вкрай неефективно, бо майже неможливо зібрати більшість для ухвалення рішень. З ціллю підвищення ефективності і оперативності роботи ГР, згідно постанови Кабінету міністрів України, наразі обирати можна буде від 1 до 35 кандидатів. Тобто, максимальна кількість членів громадської ради МОЗ становитиме 35. Подаватися може необмежена кількість осіб.
Проголосувати за кандидата в громадську раду МОЗ можна буде 27 квітня

Мережа закликає підтримати свого кандидата і зробити ще один крок назустріч зміцнення позицій громадського сектору як основного контролера ефективності впроваджуваних реформ.

Всі деталі на сторінці МОЗ