Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Мережа приєдналася до Всесвітньої акції проти Roche

7 лютого 2017 року активісти проводять Всесвітню акцію проти нелюдяності Roche — швейцарського концерну, що виробляє препарат проти раку грудей трастузумаб. У той час, коли рак грудей — одна з провідних причин смертності в країнах з середнім і низьким доходом, безліч жінок не мають до нього доступу через його високу ціну. У різних країнах ціна коливається від 10 до 38 тис. доларів на рік, а в Україні — 637 тисяч гривень.

Проте економісти, що спеціалізуються на охороні здоров’я, підрахували, що річний курс трастузумаба може коштувати всього … $ 240, при чому у цю суму вже закладено 50% прибутку.

Тільки в 2015-му році концерн Roche отримав 8,9 мільярда доларів прибутку, а зарплата CEO Северина Швана склала 12 мільйонів доларів. До того ж, Roche усіма силами утримує ці високі ціни, володіючи монопольними патентами в країнах або використовуючи інші засоби — аж до судових процесів — щоб блокувати потенційно більш доступні версії препарату.

Вимоги до Roche:

Мережа, як організація, яка завжди виступає за максимальне розширення доступу до лікування, приєднується до цієї всесвітньої ініціативи, яку вже підписали 108 організацій.