Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Спільна позиція трьох основних реципієнтів Глобального фонду щодо нового раунду заявок

ok

Центр громадського здоров’я МОЗ України, БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», БФ «Альянс громадського здоров’я» відстоюють загальні принципи щодо гранту ГФ 2018-2020 років. Відповідний документ з узгодженою спільною позицією був підписаний всіма трьома сторонами сьогодні, 26 січня, під час зустрічі представників громадянського суспільства з делегацією Глобального фонду та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Не залишає сумнівів, що вся заявка повинна бути максимально вбудована в реформу охорони здоров’я, що набирає обороти і підпорядкована меті зупинки епідемії ВІЛ/СНІДу і туберкульозу в Україні в найближчі три роки. Заявка повинна будуватися на принципах врахування думок всіх ключових груп, що беруть участь у відповіді на епідемію. При цьому держава до закінчення дії гранту має бути готова взяти на себе повний контроль над зупинкою епідемій ВІЛ і ТБ. Основними пріоритетами нової заявки є досягнення завдань стратегії «90-90-90-90», а також «End TB Strategy» і «Global Plan to End TB».

З текстом узгодженої спільної позиції щодо процесу підготовки та принципів побудови Запиту на продовження фінансування ГФ на 2018-2020 роки, можна ознайомитися нижче