Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Мережа та «Світло надії» розшукують координаторів проектів в сфері ВІЛ

aids_hiv

Благодійна організація «Світло надії» спільно з БО «Мережа» оголошує конкурс на посади регіональних координаторів проекту (можлива часткова зайнятість) по впровадженню адвокаційних ініціатив спрямованих на забезпечення сталості послуг з ВІЛ за кошти місцевих  бюджетів.

До подачі документів запрошуються кандидати з Львівської області, Черкаської області, Кіровоградської області, Житомирської області та Київської області.

Організатори конкурсу залишають за собою право залучення декількох експертів з регіону на виконання окремих завдань.

Завдання в рамках виконання робіт:

Вимоги до кандидатів:

Термін виконання робіт: лютий – грудень 2017 року.

Зацікавлених кандидатів, просимо надсилати резюме з супровідним листом до 18:00 27 січня 2017 року на електронну адресу: iradomnenko@lightofhope.com.ua У супровідному листі вкажіть Ваші мотивації, відповідний професійний досвід та бажаний гонорар за виконання робіт. У темі листа обов’язково зазначте назву посади – Регіональний координатор проекту, область та напрям діяльності 21.1.

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться в період 30 січня – 02 лютого, дистанційно.

У разі виникнення запитань звертайтесь будь ласка до керівника проекту Романа Дрозда, тел.: 0505278755 або romdrozd@gmail.com.

Остаточне визначення переможців, які будуть залучені до реалізації проекту відбудеться не пізніше 06 лютого 2017 року. До процесу визначення будуть залучені експерти БО «Світло надії» та співробітники БО «Мережа». Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 3 лютого 2017 року.