Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Мережа опікуватиметься паліативними хворими Рівненщин

Рівненське обласне відділення БО «Мережа» виграло конкурс соціальних проектів й впродовж трьох місяців опікуватиметься паліативними хворими, що потребують догляду вдома та особами, що живуть з ВІЛ і потребують індивідуального представництва.

– Ми більше 5 років надаємо ці види допомоги за гроші глобального фонду. Наразі ж будемо працювати і за кошт місцевого бюджету, – розповів Юрій Лазаревич, голова правління організації. – Що стосується індивідуального представництва, це і допомога в оформленні, або відновленні документів, і сприяння в реєстрації місця проживання, і допомога у розшуку рідних. У нас 80 % клієнтів потребують такої підтримки. Цих людей стабільно не беруть в лікарні, дітей з ВІЛ не хочуть бачити в дитсадках. Загалом, ми надаватимемо підтримку всім, хто просить  про допомогу. Що стосується паліативу та догляду вдома, тут співпрацюватимемо з закладами  охорони здоров’я та релігійними організаціями. 

До слова, це був перший подібний конкурс на Рівненщині, який провело управління соціального захисту Рівненської ОДА в рамках затвердженого Кабміном плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. Цей план передбачає забезпечення розвитку соціальних послуг, що надаються в територіальній громаді, у тому числі із залученням недержавних організацій.