Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Для України буде розроблений інноваційний проект по боротьбі з епідемією гепатиту С

Експерти міжнародної організації EQUIP, що спеціалізується на впровадженні інновацій в сфері медицини і здоров’я, спільно з USAID, CDC і Мережею ЛЖВ готуються впровадити інноваційний проект по викоріненню гепатиту С в Україні. 

Основна мета проекту – дати реальний старт процесу ефективної відповіді на проблему гепатиту С в Україні з використанням сучасних підходів і способів лікування. Акцент на використанні препаратів прямої дії для лікування дозволить охопити ефективним лікуванням більшу кількість людей і поліпшити якість життя пацієнтів з гепатитом С. Лікування препаратами прямої дії більш безпечне, краще переноситься пацієнтами і ефективно застосовується в усьому світі. 

В Україні близько 1,5 млн. хворих на гепатит С в Україні. Новий проект EQUIP, USAID, CDC і Мережі дасть шанс реально взяти під контроль проблему гепатиту С в Україні. Найближчим часом очікується фіналізація концепції проекту для подальшої реалізації з партнерськими організаціями та Міністерством охорони здоров’я України.