Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Глобальний фонд почує всіх: запущений сервіс для прийому звернень I Speak Out Now

Не мовчати закликає Глобальний фонд. Тепер про будь-які правопорушення і підозрілі ситуації можна повідомити безпосередньо до Офісу Генерального інспектора Глобального фонду.

Для боротьби з корупцією, шахрайством і розкраданням грантових грошей запущена платформа I Speak Out Now (www.ispeakoutnow.org) Тепер можна не тільки обурюватися від несправедливості, але і висловлювати свої підозри в усній, письмовій чи інших формах.

У свою чергу Мережа закликає всіх, хто зіткнувся з підозрілими фактами не мовчати. Чим раніше ви розповісте про правопорушення, тим імовірніше, що ситуація вирішиться в плюс і в найближчі терміни.

Про що можна і потрібно повідомляти

Як оформити повідомлення? 

 Повідомлення повинно включати в себе такі відомості:

Як краще повідомити?

Кожна людина, що звернулася в офіс Генерального інспектора, гарантовано отримує захист особистих даних і потрапляє під нерозповсюдження персональної інформації. Якщо ви бажаєте залишитися невідомим, скористайтеся онлайн формою. Анонімність може бути збережена незалежно від способу передачі інформації. Але слід врахувати, що якщо фахівці не зможуть зв’язатися з адресатом для отримання додаткової інформації, розслідування може бути ускладнене.

Отже, ви можете вибрати один з будь-яких запропонованих нижче способів передачі інформації:

По електронній пошті ispeakoutnow@theglobalfund.org або телефону +1 704 541 6918 (факс: +41 22 341 5257).

Голосовим повідомленням на номер +41 22 341 558, або заповнивши онлайн форму:

https: // theglobalfund.alertline.com/gcs/welcome?locale=ru

Звернення також можна направити традиційним листом на пошту, адреса:

I Speak Out Now, Office of the Inspector General, Global Fund, Chemin de Blandonnet 8, CH-1214 Geneva, Switzerland.

Що далі?

Вашим повідомленням займеться група експертів Офісу Генерального інспектора. Фахівці проведуть аналіз і розслідування ситуації. Людину, яка звернулася до Офісу  буде проінформовано про розвиток подій.

Для всіх зацікавлених спеціально діє платформа онлайн навчання www.ispeakoutnow.org

Офіс Генерального інспектора захищає активи, інвестиції, репутацію і надійність Глобального фонду, забезпечуючи прийняття найкращих рішень, спрямованих на викорінення СНІДу, туберкульозу та малярії.

Глобальний фонд – організація, створена для повного усунення СНІДу, туберкульозу та малярії.

У партнерстві з Глобальним фондом вже врятовано 17 млн ​​життів. 8,1 млн осіб отримують антиретровірусну терапію для лікування від ВІЛ, 13,2 млн осіб отримали лікування від туберкульозу.