Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Мережа ЛЖВ запустила в Києві соціальний проект «КИЯНКА +»

Киянка

У червні стартував проект Київського відділення Мережі ЛЖВ «Розширення моделі безпосереднього втручання для поліпшення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок в м. Києві» в партнерстві з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) і «Позитивні жінки світу» (PWW, Нідерланди) за фінансової підтримки GileadSciencesEuropeLtd.

Метою проекту є розширення роботи за моделлю безпосереднього втручання, подолання стигми, підвищення самооцінки і розвиток потенціалу серед ВІЛ-позитивних жінок м. Києва. За основу береться досвід організації «Позитивні Жінки світу» (PWW) по впровадженню інтервенції безпосереднього втручання. Підхід був апробований і адаптований до потреб ВІЛ-позитивних жінок в м. Києві в ході реалізації пілотного проекту з вересня 2014 року по серпень 2015 року.

Інноваційним напрямком стане група підтримки жінок, які проходять противірусне лікування гепатиту С.

Ключовими методами роботи проекту «Розширення моделі безпосереднього втручання для поліпшення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок в м.

Києві» стане ефективне залучення жінок, що живуть з ВІЛ/СНІД (MIPA) і налагодження тісного довірчого співробітництва між лікарями, соціальними працівниками та медичним персоналом медичних установ.