Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Володимира Курпіту обрано Виконавчим директором Мережі

Володимира Курпіту обрано Виконавчим директором Мережі

Новообраний Виконавчий директор має широкий досвід у питаннях стратегії, управління грантами та організаціями. ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» вітає Володимира Курпіту з призначенням, бажає йому наснаги та терпіння, незгасаючої віри в місію організації, її цінності та можливості.

«Я працював із Володимиром Курпітою довгий час, ще коли він ще вперше раз обіймав посаду Виконавчого директора Мережі. І він, і я пліч-о-пліч досягали змін на краще для кожної ВІЛ-позитивної людини в Україні», – каже Дмитро Шерембей, Голова координаційної ради Мережі., – «Він вірить у Цілі Мережі, у її людей, як головну складову. Він має досвід , стратегічне мислення та системний підхід до дій. Від імені Координаційної ради Мережі, вітаю Володимира з призначенням, я у ньому повністю впевнений та підтримую його».

Ганна Шевченко, членкиня Ради директорів та заступник Виконавчого директора Мережі також висловила впевненість Ради директорів у тому, що цінності Володимира Курпіти цілком співпадають з цінностями Мережі. «Володимира було обрано Виконавчим директором у результаті ретельного, та чіткого процесу підготовки відбору. Директори впевнені у його баченні Мережі та стратегії 100% доступу до лікування, а також у його здатності будувати спроможну організацію та надихати співробітників Мережі».