dir->/сontests/contests-on-the-selection-of-experts/konkurs-vykonavtsya-robit-z-napysannya-retsenziyi-na-tekhnichne-zavdannya-na-stvorennya-informatsiyn/

Конкурс виконавця робіт з написання рецензії на технічне завдання на створення інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»

05.06.2014

ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" оголошує відкритий конкурс виконавця робіт з написання рецензії на технічне завдання на створення інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» (ACCESS)  (можливе залучення декількох осіб).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua   з  поміткою в темі листа «Виконавець робіт з написання рецензії на технічне завдання на створення інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»».

 Термін подання документів: з 05 по 18 червня 2014 року,  реєстрація документів завершується о 18:00.

 Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67, 467-75-69, 467-75-84 (вн. номер 645) до фахівця  відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua

 

Завантажити